Social Media Marketing

Edendamine Instagramis ja teistes sotsiaalsetes võrgustikes

Konto arendamine ei ole ainult sotsiaalsete võrgustike lehtede kvaliteetne hooldus ja vaatajaskonnaga suhtlemise säilitamine, vaid ka rutiinne reklaamitöö.Meie veebiteenus võtab enda peale igavaid ja korduvaid ülesandeid ning vabastab teie loovuse jaoks aega. Ilma tehisedendamiseta – meelitame vaid elava ja aktiivse publiku!
Proovige meie Instagram teenust.

Search Engines Optimization

Edendamine otsingumootorites (SEO)

SEO mängib suurt rolli mis tahes toote reklaamimisel. Kuid iga päev muutuvad otsingumootori algoritmid ja muutuvad ka agressiivsemaks, tavalised reklaamitoimingud ei anna enam soovitud tulemust.
Pakkume täiendada standardmeetodeid uue tehnoloogiaga: käitumisfaktorite parandamine ja mobiilikasutajate jaoks optimeerimine. Kompleksne lähenemisviis annab nähtavaid tulemusi.

Internet services and applets

Interneti-protsesside automatiseerimine

Veebiettevõtted saavad hoogu juurde 2020. aastal. Teie klientidele on oluline töö kvaliteet ja kiirus. Pakume teenuseid äriprotsesside automatiseerimiseks, et säästa teid rutiinsest tööst. Aitame teil valida ja integreerida sobiva pilveteenuse, rakenduse või äppi. Vajadusel töötame teie probleemide lahendamiseks välja ja rakendame spetsialiseeritud rakenduse.

  • Töötada on vaja mitte 12 tundi, vaid peaga!
  • Hea reklaam harib inimesi, see on ka kõik. Selles äris ei saa inimesi lollitada. Tooted räägivad enda eest.
Steve Jobs

Steve Jobs